امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107372
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
سجاد ریحانی معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: یکی از تجربه‌های ...

سجاد ریحانی معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: یکی از تجربه‌های تاریخی که ملت ایران دارد این است که هر زمانی دولتی به کشورهای غربی و آمریکا اطمینان کرده بلافاصله با خیانت و خلف وعده آنها روبرو شده‌است و مردم این موضوع را با پوست و خون خود لمس کرده‌اند.

وی افزود: اخیرا دیدیم که یک سری توافقات بین ایران و 1+5 صورت گرفت که یکی از بندهای این توافقات عدم تحریم‌های جدید علیه ایران بود ولی متاسفانه باز می‌بینیم با این که ایران کاملا به توافقاتی که داشته عمل کرده است ولی طرف مقابل و آمریکا یک بار دیگر عهد‌شکنی و خلف وعده کردند و با تحریم‌های جدید علیه کشور ما، یک بار دیگر صحت فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: «به آمریکا و غرب نمی‌شود اعتماد کرد» خود را نشان داد و مردم فهمیدند که نمی‌شود به غرب و آمریکا اعتماد کرد.

ریحانی تصریح کرد: به نظر می‌رسد آزمون و خطای اعتماد و اطمینان به غرب دیگر کفایت می‌کند و مردم مجدد متوجه شدند که غرب و آمریکا قابل اعتماد نیستند.

 معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی افزود: دیگر وقت آن رسیده که نوع نگاه خود را به آمریکا و غرب تغییر دهیم و با تجربه‌هایی که در این چندساله بدست آورده‌ایم باید بدانیم که هیچ زمانی نمی‌شود به آنها اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه دولت باید پاسخ محکم و قاطعی به خلف وعده‌های آمریکا و غرب نشان داد، اظهار داشت: مقاومت، ایستادگی و پافشاری برای حقوق مردم همیشه جواب داده و هر بار دولتی بر سر حقوق مردم پافشاری کرده در نهایت این موضوع به سود مردم تمام شده است. از دستگاه دیپلماسی و دولت انتظار می‌رود بر سر حق و حقوق مردم کشور کوتاهی نکند و با ایستادگی وبا قدرت تمام، حال که به عنوان نماینده مردم با غرب و آمریکا به توافقاتی رسیده‌اند، قاطعانه حقوق ملت را مطالبه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها