امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107376
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
احمد کریمی‌اصفهانی دبیر کل جامعه اسلامی اصناف و بازار، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به تصویب ...

احمد کریمی‌اصفهانی دبیر کل جامعه اسلامی اصناف و بازار، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به تصویب تحریم‌های جدید از سوی آمریکا علیه کشورمان که روز گذشته صورت گرفت، اظهار داشت: ‌از آمریکایی‌ها نباید توقعی داشت زیرا آنها هیچ زمانی مورد اعتماد نبوده‌اند و این مسئله مربوط به الان نیست.

وی اضافه کرد: اگر به تاریخ مراجعه کنیم می‌بینیم که‌ آمریکایی‌ها فقط منافع خودشان را در نظر می‌گیرند و در هیچ موضوعی صادق نیستند. هر مشکلی هم در جهان رخ می‌دهد برای کسب منفعت وارد می‌شوند و از بحران‌هایی مانند تروریسم به نفع خودشان بهره‌برداری می‌کنند.

*تحریم‌های اعمال شده کاملا جدید است

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با تأکید بر اینکه تحریم‌های اعمال شده از سوی آمریکا علیه کشورمان کاملا جدید است، تصریح کرد: ما باید بدانیم با چه افرادی مذاکره می‌کنیم؛ رهبری انقلاب همواره واقعیات را به مسئولان دستگاه دیپلماسی کشورمان گوشزد می‌کنند و چشم‌پوشی از این واقعیات ما را دچار چالش می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در مذاکرات هسته‌ای باید از موضع اقتدار و عزت حرکت کنیم و هر رفتاری غیر از این داشته باشیم باعث خواهد شد که در ادامه شاهد تحریم‌های دیگری هم باشیم.

کریمی‌اصفهانی با ذکر این نکته که آمریکا و غرب هیچ گاه قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود، تصریح کرد: انتظار ما از وزارت امور خارجه کشورمان این است که منافع ملی کشورمان را در نظر بگیرد چرا که مردم انتظار دارند تحریم‌ها کاملا از بین برود و هر اتفاق دیگری غیرقابل قبول است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها