امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107389
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار حوزه دولت فارس، نشست خبری امروز رئیس جمهور با رسانه‌های داخلی و خارجی با حاشیه‌های جالبی همراه بود که ذکر آن چندان خالی از لطف ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت فارس، نشست خبری امروز رئیس جمهور با رسانه‌های داخلی و خارجی با حاشیه‌های جالبی همراه بود که ذکر آن چندان خالی از لطف نیست.

* از دو ساعت قبل از آغاز مراسم بسیاری از خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی با مراجعه به دفتر رئیس جمهور و مجموعه نهاد اقدام به تحویل‌ دادن وسایل خود برای مراحل چک و خنثی کردند که به دلیل کثرت خبرنگاران این کار کمی با تأخیر انجام شد.

* ثبت نام از خبرنگاران برای پرسیدن سؤال به صورت الکترونیکی انجام می‌شد با این حال برخی از خبرنگاران که حتی اقدام به ثبت‌نام الکترونیکی نکرده بودند موفق به پرسیدن سؤال شدند.

* بخش زیادی از زمان نشست خبری به سخنان روحانی و مجری برنامه اختصاص یافت که برخی از خبرنگاران با اعتراض به این مسئله خواستار اختصاص وقت بیشتر به خبرنگاران برای پرسیدن سؤال خود شدند.

* مجری برنامه در انتها 10 دقیقه دیگر نیز از رئیس جمهور برای پرسیدن سؤالات جدیدتر وقت گرفت که با پاسخ مثبت روحانی مواجه شد.

* بسیاری از نمایندگان خبرگزاری‌های خارجی موضوع اصلی سؤال خود را به بحث تحریم‌های جدید امریکا اختصاص دادند و خواستار دانستن موضع روحانی در مقابل این تحریم‌ها شدند.

* برخی از خبرنگاران در این نشست از فرصت سؤال برای مطرح کردن تقاضاهای حزبی و جناحی خود استفاده کردند.

* در جلسه امروز بیشترین تحرک مربوط به عکاسان و تصویربرداران بود که تلاش داشتند از زوایای مختلف بهترین عکس را از نشست خبری روحانی تهیه کنند.

* بیش از 150 خبرنگار برای پرسیدن سؤال در این نشست خبری به صورت الکترونیکی نام‌نویسی کرده بودند.

* در پایان مراسم روحانی بار دیگر حین سخنانی بر ضرورت توسعه روابط بین رسانه‌ها و دولت تاکید کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها