امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107392
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
محمد دهقان، عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در مورد مصاحبه اخیر سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با ...

محمد دهقان، عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در مورد مصاحبه اخیر سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با خبرگزاری ایلنا که توزیع نامه علیه رئیس جمهور را به وی منتسب کرده بود، گفت: بنده اصلاً در جریان توزیع نامه علیه رئیس جمهور در صحن علنی مجلس نبودم و هیچ صحبتی هم با آقای ضرغام صادقی پیش از توزیع نامه نداشتم.

دهقان با بیان اینکه بنده بعد از اطلاع از انتشار و محتوای نامه یکی از مخالفان جدی توزیع آن در صحن علنی مجلس بودم و حتی به تعدادی از نمایندگان هم اشتباه بودن آن را متذکر شدم گفت: مطالبی که از قول آقای نعمتی در این خصوص بر علیه بنده منتشر شده کذب محض است.

این عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه اصلاً آقای نعمتی در جلسه اخیر هیات رئیسه مجلس حضور نداشته است گفت: من از نیت و قصد آقای نعمتی در باره انتشار چنین مطالبی که دروغ بودن آن محرز است خبر ندارم اما به ایشان توصیه می‌کنم که شأن و جایگاه سخنگوی هیأت رئیسه مجلس را حفظ کنند.

دهقان با بیان اینکه هرچند از ابتدا هم نظر برخی اعضای هیات رئیسه مجلس بر این بود تا فردی با تجربه‌تر به عنوان سخنگوی هیات رئیسه مجلس اتنخاب شود اما در نهایت با اصرار رئیس مجلس آقای نعمتی برای این کار انتخاب شد افزود: بهتر است تا برای حفظ شان و جایگاه مجلس و هیات رئیسه آقای نعمتی از این پس، پیش از انجام مصاحبه هایش مشورتی هم با رئیس مجلس یا سایر اعضای هیات رئیسه انجام دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها