امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107395
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پیش از ظهر امروز حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان به همراه سایر اعضای تیم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پیش از ظهر امروز حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان به همراه سایر اعضای تیم وزنه‌برداری و همچنین کادر فنی از شیرخوارگاه شبیر بازدید کردند.

رضازاده در حاشیه بازدید از شیرخوارگاه شبیر اظهار داشت: از اینکه در بین کودکان بی‌سرپرست حاضر شدم خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم حمایت‌هایی را از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست داشته باشیم.

رضازاده از آمادگی شورای شهر و شهرداری تهران برای بازسازی شیرخوارگاه شبیر خبر داد و گفت: آماده هستیم از سازمان بهزیستی برای بازسازی این شیرخوارگاه حمایت کنیم.

به گزارش فارس، در ادامه این بازدید بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان درباره احساسش از حضور در شیرخوارگاه شبیر گفت: فرصت بسیار خوبی بود و از اینکه در بین کودکان حاضر شدم بسیار خوشحال هستم.

وی تصریح کرد: بنده از سایر هموطنان تقاضا می‌کنم چنانچه فرصتی پیش آمد در این مراکز حضور پیدا کنند و حمایت‌های خود را از کودکان بی‌سرپرست دریغ نکنند.

سلیمی قوی‌ترین مرد جهان در پاسخ به این پرسش که آیا آمادگی حضور در مسابقات وزنه‌برداری را دارد گفت: خوشبختانه در شرایط بسیار مطلوبی به سر می‌برم و امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانم مدال خوش‌رنگی را برای کشورم کسب کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها