امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107398
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان تهران، منصور گل محمدی اظهار داشت: ماموران اجرایی اداره حفاظت محیط ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان تهران، منصور گل محمدی اظهار داشت: ماموران اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین در ماه گذشته با همکاری نیروی انتظامی بیش از 10 واحد غیر مجاز و آلاینده را پلمب کردند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین به شکایات واصله از شهروندان ساکن در محل و نیز شناسایی واحدهای غیر مجاز در طی گشت و پایش ماموران اجرایی اشاره کرد و افزود: طی چند نوبت بازدید و اخطاریه به این واحدها تذکرات لازم جهت تعطیلی و انتقال به محل مناسب داده شد، که به دلیل بی توجهی این واحدهای آلاینده  در نهایت بر اساس قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست پلمب شدند.

گل محمدی با بیان اینکه در راستای صیانت از محیط زیست و حفظ سلامت مردم با فعالیت هرگونه واحد آلاینده در این شهرستان برابر قانون برخورد خواهد شد خاطر نشان کرد: این قبیل واحدها در نهایت طی زمانبندی مشخص و با نظر سازمان حفاظت محیط زیست به شهرک‌های صنعتی مصوب منتقل و فعالیت آن‌ها ساماندهی خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها