امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107400
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار هام‌بخش حبیبی، اظهار کرد: کارکنان هنگ مرزی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار هام‌بخش حبیبی، اظهار کرد: کارکنان هنگ مرزی سراوان با اقدامات دقیق، پیگیری‌های شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی، از قصد دو باند مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان که قصد داشتند مواد مخدر خود را از مسیرهای صعب العبور کوهستانی به عمق کشور وارد نمایند، که با حضور مقتدرانه مرزداران مواجه و به سمت آنها تیراندازی کردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: سرانجام با آتش پر حجم و مقابله مقتدرانه مرزداران هنگ مرزی سراوان، قاچاقچیان ضمن برجای گذاشتن محموله مواد مخدر، مجبور به عقب نشینی به عمق خاک کشور پاکستان شدند.

سردار حبیبی ضمن تقدیر و تشکر از هوشیاری و سرعت عمل مرزداران در برخورد با قاچاقچیان، متجاوزین و عناصر فرصت طلب افزود: مرزداران در پاکسازی از محل‌ وقوع عملیات توانستند ضمن توقیف دو دستگاه خودرو تویوتا و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، مقدار یک تٌن و 347 کیلوگرم مواد مخدر شامل، 547 کیلو تریاک و 800 کیلو از نوع حشیش را کشف و ضبط کنند.

وی خاطرنشان کرد: مرزداران و دریابانان استان با پاسداری از مرزهای خاکی و آبی جنوب شرقی کشور، منطقه را برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت برخورد خواهند کرد.
انتهای پیام/75004/ق/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها