امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107403
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
افشین خدامی ظهر امروز در حاشیه زیارت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران از طراحی مدرن میدان انقلاب با حفظ ...

افشین خدامی ظهر امروز در حاشیه زیارت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران از طراحی مدرن میدان انقلاب با حفظ بافت تاریخی خبر داد و اظهار داشت: میدان انقلاب در دو بخش ساماندهی می‌شود، طراحی جدید و نماد حجمی آن بر عهده سازمان زیباسازی شهر تهران و بخش دیگر ساماندهی اصلاحات عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری است که اجرای آن بر عهده شهرداری منطقه 6 می‌باشد.

به گفته وی، در طراحی میدان انقلاب بافت قدیمی و لایه‌های تاریخی و هویتی آن حفظ و طرح‌های عمرانی و زیباسازی آن به زودی آغاز می‌شود.

معاون امور شهری منطقه 6 با اشاره به نوسازی تابلوهای فرسوده در میدان انقلاب نیز خاطرنشان کرد: جدارهای میدان انقلاب، المان‌ها، ساختمان‌ها و تابلوهای قدیمی و فرسوده که اطراف این میدان قرار دارد نیز به شکلی مدرن، ترمیم و نوسازی می‌شود.

وی در ادامه از ساخت المان‌های نمادین در زیرگذر چهار راه ولی‌عصر (ع) خبر داد و افزود: زیرگذر چهار راه ولی‌عصر (عج) به‌دلیل همجواری با پارک دانشجو و تئاتر شهر به زیرگذر هنرمندان معروف است و با در نظر گرفتن این مقوله ساخت المان‌های نمادین برای این مکان در دستور کار قرار گرفته است.
انتهای پیام/2462/ط10/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها