امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107409
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در بازدید از دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در بازدید از دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اظهار داشت: در این نمایشگاه نسل سوم انقلاب قدرت نمایی کرد.

وی ادامه داد: نسل سوم انقلاب نشان می‌دهد که اگر امکانات داشته باشد خلاقیت بالایی نیز دارد و برای بنده غیر قابل باور بود که این کار عظیم، جاذب و متنوع را شاهد بودم.

وی همچنین گفت: مهم‌ترین ویژگی این نمایشگاه این است که مبتنی بر جوانگرایی اداره می‌شود به همین دلیل استقبال مردمی از آن بالا بود.

همچنین محسن پیر هادی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز در این خصوص اظهار داشت: حسن این نمایشگاه این است که صدای واحدی از گفتمان انقلاب اسلامی از آن صادر می‌شود. همگرایی و همدلی و پرتلاشی نیروهای انقلابی با اهداف و آرمان‌های انقلاب از نقاط مثبت این نمایشگاه است.

وی همچنین گفت: در کلیات اقدامات شورای شهر تهران برای برنامه‌های فرهنگی بودجه داریم و شورا می‌خواهد که مدیریت شهری در این حوزه‌ها نیز حضور داشته باشد.

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی که از اول شهریور ماه کار خود را آغاز کرده بود شب گذشته پایان یافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها