امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107416
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا محمدی یگانه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد قاچاقچیان مواد مخدر و انتقال محموله ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا محمدی یگانه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد قاچاقچیان مواد مخدر و انتقال محموله سنگین مواد از شهرستان بشاگرد به میناب، چندین تیم ویژه در این خصوص تشکیل شد و با کنترل مبادی ورودی و خروجی سرانجام بامداد روز گذشته در بلوار ساحلی شهرستان میناب عوامل انتظامی به یک دستگاه پژو 405 که با شیشه پایین در کنار خیابان پارک شده بود مشکوک شدند.

محمدی یگانه گفت: با توجه به موقعیت و وضعیت پارک خودرو، مأموران جهت بازرسی آن اقدام کرده و متوجه وجود مواد مخدر داخل خودرو شدند.

وی افزود: قاچاقچیان که جهت استفاده از سرویس بهداشتی به داخل پارک رفته بودند، به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند اما پس از تعقیب و گریز به دام افتادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی مسلح که هر دو تبعه خارجی بودند خاطرنشان کرد: در بازرسی به عمل آمده از خودرو 128 کیلو و 100 گرم هروئین به همراه یک قبضه سلاح غیر مجاز که در زیر صندلی سمت شاگرد جاساز شده بود، کشف شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها