امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107426
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، در ادامه بازدیدهای دوره‌ای و منظم، عباس پوریانی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، در ادامه بازدیدهای دوره‌ای و منظم، عباس پوریانی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران و معاونین ستادی وی از مجمتع قضایی کارکنان دولت و ستاد حوزه مرکزی دادگاه‌های تهران بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید حسینی سرپرست مجتمع قضایی کارکنان دولت، گزارشی از عملکرد و آمار وارده به مجموعه و همچنین کمبود کادر قضایی و اداری و برخی از امکانات را ارائه نمود، سپس رئیس کل دادگاه‌های تهران با قضات و کارکنان خدوم این مجموعه قضایی دیدار و با تشویق جمعی از همکاران قضایی و اداری مجتمع قضایی کارکنان دولت و همچنین حوزه مرکزی دادگاه‌های تهران، از تلاش‌ها و زحمات دلسوزانه آنان تقدیر و تشکر نمود.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در جمع همکاران و تشکر از زحمات صادقانه آنان اظهار داشت: با توجه به اهمیت پرونده‌های مطروحه در مجتمع قضایی کارکنان دولت و شعب ویژه منابع طبیعی ضمن اتکال به خداوند، نیازمند به مدیریت، برنامه‌ریزی و رسیدگی قاطع بر اساس قانون بدون توصیه‌پذیری می‌باشد.

وی در پایان سخنان خود ضمن تاکید مجدد بر تکریم ارباب رجوع، بار دیگر به استفاده جدی‌تری از برنامه سمپ و کسب امتیاز سرانه پرونده به لحاظ کمبود وارده تاکید نمود.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها