امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107433
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری کشورمان در ادامه برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری در خصوص تعامل میان قوای سه گانه گفت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری کشورمان در ادامه برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری در خصوص تعامل میان قوای سه گانه گفت: تقریبا بیشترین وقت خود را در همین بخش صرف می کنم و تللاش داریم تا قبل از اینکه موضوعی تبدیل به مشکل شود آن را رفع کنیم.

وی افزود: برای اینکه یک تعامل و حسن ظن ایجاد شود باید فاصله ها کم شود گاهی بسیاری از برخوردها به سبب فاصله و سوءظن است.

وزیر دادگستری تصریح کرد: از هر کدام از روسای قوا سوال کنیم بر بهبود وضعیت روابط قوا تأکید دارند. این نشان میدهد که قوا با یکدیگر همکاری دارند و نشانه آن ثبات و آرامش است.

پورمحمدی گفت: چند وقت پیش بحث استیضاح مطرح شد و رئیس جمهور گفت که این حق مجلس بوده است. این آن فضایی است که به جامعه آرامش می دهد و افرادی مثل من همین وظیفه را بر عهده دارند.

وی در خصوص عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مردم به دنبال قیمت واقعی هستند و این نکته ای است که گاهی از آن غفلت می شود.

وزیر دادگستری گفت: در یک سالی که گذشت کارهای جدی در این حوزه صورت گرفت عده ای متخلف در درون خود سازمان دستگیر و حتی بازداشت شدند و بازرسی ها در بازار را بیشتر کردیم.

پورمحمدی گفت: سازمان ها و نهادهای ذی ربط کمک کردند و دیدیم که کانال هایی وجود دارد که اگر به آن ها توجه نکینم مشکلات حل نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: بازار میوه کشورمدت طولانی متمرکز شدیم و دیدیم دلالی عامل اصلی گرانی است. گام های اولیه را محکم برداشتیم.

وزیر دادگستری گفت: ما در سالم سازی محیط کسب و کار جدی هستیم و بنای ما برخورد جدی با متخلفان است.

پورمحمدی تصریح کرد: در همین بازرسی ها سبب شد شکایت ها کاهش پیدا کند و 20 درصد شکایت ها کاهش یافت و 58 درصد هم اخذ جرائم کاهش یافته است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها