امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107434
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «معلمانی که از سال ...

علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «معلمانی که از سال 1389 بازنشسته شده‌اند در هنگام بازنشستگی یک رتبه تقلیل پیدا می‌کنند، دلیل این موضوع چیست؟»، اظهار داشت: با رئیس سازمان بازنشستگی کل کشور صحبت داشتیم و قول مساعد دادند که این مشکل حل شود و امیدوارم که تا چند روز آینده این مشکل به طور کلی حل شود.

وی افزود: وقتی این مشکل حل شود، حق و حقوقی که از آنها ضایع شده است، برخواهد گشت و امیدوارم بتوانیم مشکلات افرادی که از قبل، این مشکل را داشته‌اند هم مرتفع کنیم؛ امیدواریم بتوانیم عطف ماسبق کنیم اما افرادی که از این به بعد بازنشسته می‌شوند این مشکل را نخواهند داشت، البته قبلی‌ها را هم پیگیری می‌کنیم.

فانی با بیان اینکه درست است که این افراد همکاران ما هستند ولی وقتی بازنشسته می‌شوند از سیستم ما خارج می‌شوند و پرونده‌هایشان دیگر نزد آموزش و پرورش نیست، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه چند بار همکاران فرهنگی این موضوع را منتقل کرده بودند، هماهنگی‎های لازم را با سازمان بازنشستگی انجام دادیم و دوستان قول مساعد دادند و امیدواریم که حل شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا زمانی برای حل شدن این مشکل وجود دارد؟»، گفت: وقتی کار دست من است، می‌توانم برای کاری که در اختیارم است، زمان اعلام کنم، اما چون کار بین آموزش و پرورش و سازمان بازنشستگی است، زمان حل شدن را نمی‌توانم بگویم.

وی ادامه داد: خود ما مصر هستیم که این مشکل زودتر حل شود تا یکی از برگه‌های ذهن ما کنار برود؛ یعنی ده‌ها و صدها مسئله از قبل مراجعه می‌شود که در صدد حل آنها هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها