امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107447
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
 «پل رایان» نماینده کنونی کنگره و نامزد پست معاونت ریاست جمهوری آمریکا در سال 2012 «عدم اتخاذ راهبرد دولت اوباما در رقبال داعش» را به باد انتقاد ...

 «پل رایان» نماینده کنونی کنگره و نامزد پست معاونت ریاست جمهوری آمریکا در سال 2012 «عدم اتخاذ راهبرد دولت اوباما در رقبال داعش» را به باد انتقاد گرفت

به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از پایگاه آمریکایی «هیل»، معاون میت رامنی گفت: «ما نیاز به راهبردی داریم که کار داعش را تمام کنیم نه اینکه آنها را مهار کنیم. اگر رئیس جمهور اقدامات خود را در این موضوع تشدید نکند، ما  فرصت را از دست می‌دهیم».

رایان این اظهارات را در واکنش به تازه‌ترین سخنان اوباما که گفته بود «هنوز راهبرد مدونی برای مقابله با داعش اتخاذ نشده»، مطرح کرد.

 وی افزود: «این موضوع (مقابله با داعش) جنگ شماره 2 عراق نیست و بسیار متفاوت از آن است؛ ما باید سریعتر به آن بپردازیم و اگر همین لحظه از جا برنخواهیم، این مساله سیگنال فاجعه‌آمیزی به جهادگرایان فردا خواهد داد».

رایان با انتقاد از سیاست‌های باراک اوباما در مسائل داخلی و خارجی افزود: «انتخاب شدن یک دموکرات دیگر به کاخ سفید مثلا ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و یا الیزابت وارن تقریبا ادامه وضع کنونی خواهد بود و یا هر کس دیگری که دموکرات‌‌ها نامزد کنند در واقع دوره سوم اوباما خواهد بود».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها