امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107453
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آناتولی آنتونوف معاون وزیر دفاع روسیه به شبکه ریانووستی گفت: «آنچه در اوکراین می‌گذرد معضل مشترک برای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آناتولی آنتونوف معاون وزیر دفاع روسیه به شبکه ریانووستی گفت: «آنچه در اوکراین می‌گذرد معضل مشترک برای روسیه، اوکراین و اروپا است. ما حتی نمی‌توانستیم تصور این را هم بکنیم که چنین خونریزی در اروپا پس از جنگ دوم جهانی حادث شود».

آنتونوف با اشاره به نزدیکی تاریخی روسیه و اوکراین تاکید کرد و با اشاره به درگیری‌ها در مناطق شرقی اوکراین گفت: «این موضوع برای ما ده بار بیشتر دردناک است. از آنجایی که ملت اوکراین با ملت روسیه خواهرخوانده بوده و خواهد بود».

معاون وزیر دفاع روسیه اتهام‌زنی‌ها علیه مسکو در قبال ناآرامی و درگیری‌های اوکراین را بی‌اساس خواند و گفت: «احساسات زیادی در ارتباط آنچه در اوکراین در حال اتفاق است مطرح شده اما دروغ‌های زیادی هم وجود داشته است».

وی با تاکید بر تلاش‌ها برای انگ زدن به مسکو افزود : «یک جنگ تمام عیار علیه روسیه در حال پیگیری است و تلاش‌هایی برای سیاه نمایی علیه روسیه در جریان است اما همه اینها هیچ ریشه‌ای در واقعیت ندارند».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها