امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107478
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رامبد صدیف که عضو شورای سیاستگذاری این جشنواره است ، در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: من اهل مبالغه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رامبد صدیف که عضو شورای سیاستگذاری این جشنواره است ، در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: من اهل مبالغه نیستم و با صراحت تمام می گویم نسل جوان امروز موسیقی ما که کمی دچار بدبینی و سهل انگاری شده اند با برگزاری جشنواره موسیقی جوان به شکل جدی، بیدار شده اند.

این خواننده پیشکسوت آواز در ادامه افزود: سال گذشته وقتی پس از مدت ها وقفه این جشنواره از سر گرفته شد خیلی ها گمان می کردند که احتمالا قرار است مانند بسیاری از جشنواره ها به صورت ظاهری برگزار شود؛ اما پس از تجربه موفق سال گذشته و به خصوص با تلاش هایی که امسال انجام شده تمامی این عزیزان نیز دریافته اند که قرار است اتفاقی به واقع جدی برای جوان ها بیافتد.

عضو شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره موسیقی جوان همچنین عنوان کرد: هیئت داوران امسال با حرارت و صداقت آثار رسیده را مورد بررسی قرار دادند و برترین ها را انتخاب کردند. همین جدیدت و صداقت که هم در شورای سیاستگذاری، هم در هیئت داوران و هم در دست اندرکاران برگزاری وجود دارد نگاه بیرونی جوان ها و همچنین اهالی موسیقی را به روند جشنواره مثبت تر کرده است.

این استاد آواز ایرانی گفت: جدیدت جشنواره موسیقی جوان را از ترکیب اشخاصی که در آن فعالیت می کنند می توانید بسنجید؛ افرادی چون حسین علیزاده، شهرام ناظری، هومان اسعدی، مجید کیانی و داریوش طلایی و دیگر دوستان در شواری موسیقی کلاسیک و نیز هیئت انتخاب ،‌دور هم جمع شده اند تا با کمک هم اتفاق مبارک و جریان سازی را برای نسل جوان موسیقی کشورمان شکل دهند.

عضو شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره موسیقی جوان افزود: ما همه خوشحالیم که نگاه جدی به این جشنواره کم کم باعث می شود موسیقی از حالت تفنن و سرگرمی برای جوان هایمان خارج  شود و امسال از روی آثار رسیده به جشنواره شاهدیم که نسبت به سال گذشته جوان ها با جدیدت بیشتر حضور پیدا کرده اند که واقعا جای خوشحالی و امیدواری دارد.

رامبد صدیف همچنین عنوان کرد: در شکل گیری این جشنواره همه همراه هستیم و ارشاد هم دارد در این میسر کمک می کند و ما همه امیدواریم که این جریان در سال های بعد نیز با قدرت بیشتر به کارش ادامه بدهد.

هشتمین جشنواره موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی 15 تا 20 شهریورماه در تالار رودکی، خانه هنرمندان و تالار وحدت برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار