امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۲۳:۴۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107479
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره هشتم موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و با حضور  246 نوازنده و خواننده از 26 استان کشورمان از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره هشتم موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و با حضور  246 نوازنده و خواننده از 26 استان کشورمان از 15 تا 20 شهریورماه در تالار رودکی، خانه هنرمندان و تالار وحدت برگزار می شود.

در این دوره از جشنواره مجموعا 253 نوازنده و خواننده به اجرا می پردازند که از این تعداد 152 نوازنده و خواننده موسیقی دستگاهی ایران و 94 نوازنده موسیقی کلاسیک در بخش رقابتی و 2 نوازنده عود ، 3 نوازنده کلارینت و 2 نوازنده ابوا در بخش غیر رقابتی به اجرا می پردازند.

در طول برگزاری جشنواره نوازنده سازهایی چون پیانو، ویلنسل، سه تار ، تار، سنتور، ویلن،ابوا، کلارینت،‌فلوت، عود و نی و نیز خوانندگان آواز سنتی در تالار رودکی و نوازنده سازهای کمانچه، قانون و گیتار در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران در حضور هیات داوران به روی صحنه می روند.

جشنواره هشتم موسیقی جوان از 15 تا 19 میزبان اجراهای نوازندگان و خوانندگان جوان است همچنین در طول این مدت ورود برای عموم آزاد است و همه مخاطبان می توانند به صورت رایگان از برنامه ها دیدن کنند.

مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره 20 شهریورماه با معرفی نفرات برگزیده در تالار وحدت برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار