امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107480
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر قطار زمان شامل نویسندگی و اجرای خط پیانو و اجرای سازهای الترونیک از امیرسلطانی و اجرای دهل و بالابان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر قطار زمان شامل نویسندگی و اجرای خط پیانو و اجرای سازهای الترونیک از امیرسلطانی و اجرای دهل و بالابان از رامیار اتمیشی و دوتار نوازی تربت جام از عبدالله عبدی و کمانچه،  ویلن و تنبور نوازی شوان توکل با محتوای آثار تلفیقی «طمع خام»، «چوباد»، «برقطارزمان»، «قربانگاه»، «دره غم»، «انگارکه نیستی» است.

بر قطار زمان اثری است تلفیقی که از همزمانی دو یا چند خط از پیش اندیشیده ودر لحظه فکرشده بوجود آمده است. این هم‌زمانی برای رسیدن به نمودی از نوعی سیالیت ودر دو بعد واقعیت و خیال طراحی شده است. برای نیل به این هدف حضور دو فرهنگ موسیقایی بصورت همزمان و یا بشکل گفتگو با نوعی از تلفیق در بافت و سازبندی در نظر گرفته شده است. این اثر از لحاظ فرمال دارای شش قطعه روایت تک موومانی است.

بر قطار زمان به مدیریت تولید رضا مهدوی مدیر عامل موسسه راوی آذر کیمیا و باطراحی گرافیک رامیار اتمیشی و ضبط و مسترینگ امیرحسین سلطانی  از امروز توسط پخش‌های رها و موسیقی جوان و آوای باربد و هنر شهر عرضه شده است.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار