امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107481
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد احسانی سه شنبه 5 شهریور با حضور در پشت صحنه فیلم "مشرف به کوچه بی نام" به کارگردانی هاتف علیمردانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد احسانی سه شنبه 5 شهریور با حضور در پشت صحنه فیلم "مشرف به کوچه بی نام" به کارگردانی هاتف علیمردانی با دست اندرکاران این اثر سینمایی به بحث و گفت وگو نشست.

وی با اشاره به حضور تیم جوان در تولید این اثر سینمایی، اظهار امیدواری کرد که حضور جوانان در سینما به پویایی آثار سینمایی کمک کند.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی تاکید کرد: سینمای اجتماعی به عنوان یک گونه موثر سینمایی مورد توجه کارگردانان و مخاطبان است و واقع نمایی از ارکان این سینما است و شامل نشان دادن نقاط قوت و ضعف جامعه و روابط اجتماعی می شود.

"هاتف علیمردانی" نیز درباره فیلم "مشرف به کوچه بی نام" افزود: از دوم شهریور فیلمبرداری این اثر سینمایی را آغاز کردیم که 80 درصد آن در یک لوکیشن اتفاق می افتد.
 


 

وی ادامه داد: تفاوت این اثر با دیگر فیلم های موجود در کارنامه کاری ام، کلاسیک تر بودن آن است.

این کارگردان سینما تاکید کرد: این فیلم روایت اتفاقاتی است که بین دو خانوار ساکن در یک منزل رخ می دهد.

علیمردانی همچنین گفت: تلاش کردیم صحنه های این فیلم روی دست نباشد.

فرهاد اصلانی، محمدرضا غفاری، باران کوثری، پانته آ بهرام از جمله بازیگرانی بودند که سه شنبه جلوی دروبین علیمردانی قرار گرفتند.

امیر غفاری، فرشته صدر عرفایی، ستاره پسیانی، ملیسا ذاکری از دیگر بازیگران این اثر سینمایی هستند.

* احسانی به «دوران عاشقی» رفت

بنابراین گزارش، محمد احسانی سه شنبه 5 شهریور با حضور در یکی از بیمارستان های منطقه زعفرانیه تهران، در پشت صحنه فیلم "دوران عاشقی" به کارگردانی علیرضا رئیسیان حضور یافت.

احسانی در این دیدار حضور سینماگران نام آشنا را موجب تعالی کیفی سینما دانست و اظهار امیدواری کرد که فیلم دوران عاشقی اتفاق خوبی در سینمای ایران باشد.

وی توضیح داد: نکته مهم در آثار اجتماعی هدف و مقصد اجتماعی خالق اثر است به این معنی که فیلمساز نقاط منفی و مثبت جامعه را با اعتدال بنمایاند و لحن و برآیند فیلم در جهت اصلاح مشکلات بوده و علاقه به سرنوشت و آینده جامعه در آن قابل مشاهده باشد.
 


 

علیرضا رئیسیان در این دیدار با اشاره به مشکلات سینما در بخش های مختلف و بخصوص بخش ویدیویی، خواستار پرداخت درصدی از درآمد این بخش به سینما در قالب ساز و کار مناسب شد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت سینمای جدی تاکید کرد که کم رنگ شدن این نوع سینما به این هنر آسیب می رساند.

کارگردان فیلم دوران عاشقی در ادامه با اشاره به ساخت برخی لوکیشن های این اثر سینمایی از جمله کلانتری و... یادآور شد: فیلمبرداری این اثر سینمایی تا جمعه به پایان می رسد.

در ادامه این بازدید لیلا حاتمی و پرویز پورحسینی جلوی دوربین رئیسیان رفتند.

همچنین بازی شهاب حسینی و بیتا فرهی نیز در این اثر سینمایی به پایان رسیده است.
انتهای پیام/ ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها