امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107494
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از اعضای هیأت علمی دوره‌های پیشین جایزه جلال آل‌احمد در نشستی در بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از اعضای هیأت علمی دوره‌های پیشین جایزه جلال آل‌احمد در نشستی در بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانی به بحث و تبادل نظر در خصوص ابعاد برگزاری این جایزه پرداختند.

در این جلسه که با حضور مدیرعامل بنیاد و مسئول دبیرخانه این جایزه برگزار شد، محورهای متنوعی از موضوعات مرتبط با این جایزه ادبی در سال‌های پیشین بررسی شد.

نحوه‌ی هدفگذاری اجرای این رویداد فرهنگی، لزوم نیازسنجی مستمر در حیطه جوایز ادبی، چگونگی تأثیرگذاری این جایزه در عرصه‌ی داوری، جوایز و بنیان فکری، لزوم نقد آثار مورد توجه در سال‌های گذشته، و شناسایی مخاطبان از جمله محورهای مورد بحث در این جلسه‌ی دوساعته بود.

همچنین در این جلسه که در نبود بعضی از اعضای مدعو شکل گرفت، اعضای حاضر پیشنهاداتی درباره نحوه برگزاری اختتامیه و بخش‌های جنبی، مؤلفه‌های انتخاب و تعداد داوران، و اساس طراحی و تنظیم فرم‌های داوری ارائه دادند.

گفتنی‌ست برگزار جوایز ادبی جلال آل‌احمد احمد و پروین اعتصامی در سال جاری از سوی معاونت فرهنگی ارشاد به بنیاد شعر و ادبیات داستانی واگذار شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار