امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۵:۳۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1075
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از المصری الیوم، منابع قضایی مصر گفتند که 7 نفر از قضات دادگاه جنایی قاهره حاضر به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از المصری الیوم، منابع قضایی مصر گفتند که 7 نفر از قضات دادگاه جنایی قاهره حاضر به برگزاری جلسه دادگاه مبارک، علاء و جمال پسران وی، حبیب العادلی وزیر کشور و 6 نفر از معاونان وی معروف به «محاکمه قرن» نشدند و آن را رد کردند.

به گفته منابع قضایی، مسئولان دادگاه استیناف قاهره تماس‌هایی با تعدادی از روسای دادگاه‌های جنایی قاهره و الجیزه به منظور اطلاع از تصمیم آنها برای برگزاری جلسه دادگاه محاکمه قرن، برقرار کردند اما 7 قاضی در دادگاه جنایی قاهره با برگزاری این دادگاه مخالفت و اعلام کردند که نمی‌خواهند همانند قاضی قبلی که جلسه محاکمه نخست را برگزار کرد، مورد اهانت قرار گیرند.

بر اساس این گزارش 13 قاضی موافقت خود را با برگزاری جلسه محاکمه مبارک اعلام کرده‌اند و قرار است دایره مسئول برگزاری این جلسه هفته آینده مشخص شود.

از سوی دیگر دادگاه استیناف قاهره امروز جلسه‌ای را به منظور رسیدگی به درخواست «فرید الدیب» وکیل مبارک مبنی بر آزادی وی برگزار می‌کند و این در حالی است که دفتر فنی دادستانی کل گزارشی شفاهی از یکی از پزشکان بیمارستان نظامی المعادی مبنی بر مطلوب بودن وضعیت جسمانی مبارک دریافت کرده است و دادستانی در انتظار دریافت گزارش رسمی برای تصمیم‌گیری درباره بازگرداندن مبارک به زندان طره است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها