امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107508
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
شهره پیرانی همسر شهیدداریوش رضایی‌نژاد در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی «ایران نوشت»در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات ...

شهره پیرانی همسر شهیدداریوش رضایی‌نژاد در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی «ایران نوشت»در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره تصاویر دفاتر تحریر، بیان داشت: چند سالی بود که به دلیل مدرسه رفتن «آرمیتا» به دنبال محصولات سالم بودم که در این نمایشگاه بسیاری از این کارها را مشاهده کردم، البته مناسب بود که کیف و مداد و دیگر اقلام نوشت‌افزار نیز بیشتر تولید شوند.

وی با اشاره به این که شخصاً طرح‌های سنتی و طرح‌های ایرانی _ اسلامی را می‌پسندد، افزود: زمانی که طرح‌های گلیم و جاجیم و برخی شخصیت‌ها که قابلیت جهانی شدن را دارد و روی برخی محصولات مشاهده کردم، نظرم را جلب کرد.
 
 
پیرانی ادامه داد: بسیاری از این تصاویری که روی جلد دفاتر و لوازم‌التحریر کار شده است، بخشی از هویت ایرانی ماست و اگر قرار است، تربیتی صورت گیرد، بچه‌های ما باید با این هویت‌ها بزرگ شوند.

وی با اشاره به اینکه چند جلد از دفاتری که عکس شهیدداریثوش رضایی‌نژاد را چاپ کرده بودند را هنوز نگه داشته‌ام، گفت: اگر از عکس‌های شهید رضایی‌نژاد بیشتر استفاده شود، استقبال می‌کنم، همچنین آرمیتا رضایی‌نژاد هم که از محصولات نمایشگاه استقبال کرده بود، برخی محصولات از جمله طرح چهره پدرش خریداری کرد.
 
بر اساس این گزارش، دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی «ایران نوشت» از 5 لغایت 10 شهریور سال جاری از ساعت 10 صبح لغایت 22 در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار