امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107520
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه خبری فاکس نیوز ضمن اشاره به نقش مخرب قطر در خاورمیانه برای به راه انداختن آنچه بهار عربی نام دارد، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه خبری فاکس نیوز ضمن اشاره به نقش مخرب قطر در خاورمیانه برای به راه انداختن آنچه بهار عربی نام دارد، نوشت: قطر محل تولید تروریستها و منبع تجهیز تسلیحاتی آنهاست.

به گزارش این شبکه، مسئولان غربی نسبت به سیاست‌های قطر مشکوک هستند و مسئولان این کشور را به دوگانگی در سیاست‌های خود متهم می‌کنند.

بنا بر این گزارش، « گرد مولر» وزیر توسعه آلمان نیز تاکید کرده است که قطر، تامین مالی گروه تندرو و وحشی داعش را برعهده داشته و دارد.

این مقام آلمانی با بیان اینکه باید در برابر حامیان مالی گروهک داعش ایستاد تاکید کرد که قطر فقط و فقط حامی تروریست‌هاست.

این در حالی است که گزارش‌های مطبوعاتی از این مسئله حکایت دارد که دولت قطر همچنان حامی مالی گروه‌های تروریستی حاضر در سوریه است.

فاکس نیوز ادامه داد: قطر منبع نخست آنچه قیام‌های عربی نامیده می‌شود، است و این مسئله را می‌توان در حمایت دوحه از گروه‌های تروریستی حاضر در لیبی، مالی، سوریه و عراق مشاهده کرد.

این شبکه در پایان تاکید کرد که سیاست قطر این است که برای تقویت حضور در عرصه بین الملل، خود را در عرصه جهانی وارد زمینه‌های متعدد می‌کند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها