امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107521
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباس آخوندی امروز در حاشیه مراسم افتتاح پارکینگ شرقی هواپیما در فرودگاه مهرآباد اظهار ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباس آخوندی امروز در حاشیه مراسم افتتاح پارکینگ شرقی هواپیما در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: پارکینگ غربی مهرآباد نیز تا سه ماه آینده افتتاح می‌شود و بعد از آن به سراغ باندهای پروازی این فرودگاه و بهسازی آنها می‌رویم.

وی اظهار داشت: پروژه پارکینگ شرقی هواپیما در مهرآباد به صورت تکنولوژی جدید توسط بتون ساخته شده است که عمر پروژه را افزایش می‌دهد.

وی درباره انتقال پروازهای فرودگاه مهرآباد بیان کرد: این موضوع از 40 سال پیش مطرح شده است، اما باید به جای این کار به سمت ساماندهی شبکه فرودگاهی و پروازی حرکت کنیم. در این راستا، تنظیم زمان‌های نشست و برخاست هواپیما رویه استانداردی است که در دنیا اجرا می‌شود.

آخوندی بیان کرد: در راستای افزایش رفاه ساکنان حوالی مهرآباد دستور داده‌ام تا دو ماه آینده پروازهای شبانه این فرودگاه از ساعت 24 تا 5 صبح کلاً متوقف شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای افزایش هواپیماها تا 500 فروند باید انجام شود، گفت: از محل صندوق توسعه ملی تسهیلات خرید هواپیما ارائه می‌شود، همانطور که به تازگی 10 فروند هواپیما به ناوگان توسط بخش خصوصی افزوده شد و تقاضای سرمایه‌گذاری جدید نیز داریم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار