امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107524
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جورج گالوی» نماینده پارلمان انگلیس که روز جمعه در غرب لندن به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت، تأکید کرد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جورج گالوی» نماینده پارلمان انگلیس که روز جمعه در غرب لندن به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت، تأکید کرد که همچنان به بیان مواضع ضداسرائیلی خود ادامه می‌دهد.

پلیس انگلیس روز گذشته اعلام کرد فردی که به دلیل کتک زدن این عضو حزب «ریسپکت» بازداشت شده، به «اعمال خشونت با دلایل مذهبی» متهم شده است.

هواداران رژیم‌صهیونیستی آقای گالوی را به دلیل موضع‌گیری‌ علیه تل‌آویو به ضدیهودی بودن متهم کرده‌اند. حمله اخیر به گالوی نیز به همین دلیل صورت گرفته است.
 گالوی با بیان اینکه تصور می‌کرده ممکن است زیر ضربات فرد مهاجم کشته شود، می‌گوید: «من روز زمین افتاده بودم و با خودم فکر می‌کردم که این مرد آنقدر مرا می‌زند تا کشته شوم.»

با وجود آنکه آقای گالوی پس از این حمله راهی بیمارستان شد، اما می‌گوید: «جدا از اینکه این فرد چه انگیزه‌ای داشت، من به هیچ‌وجه از بیان مواضع خود در قبال موضوعاتی چون اسرائیل و خاورمیانه پشیمان نیستم.»

وی افزود: «آماده‌ام تا به مبارزه برای آنچه که به آن باور دارم، آماده هستم.»

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها