امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107528
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری نودمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری نودمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران اظهارداشت: رای من به رئیس جدید شورا هنوز مشخص نیست.

وی تصریح کرد: در یک سال گذشته هیأت رئیسه تعامل خوبی را با دولت و اعضای شورای شهر داشته است و روند خوبی را طی کرده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد سایر اعضاء در یک فضایی آرام به کاندیدای مورد نظر خود برای نشست بر صندلی ریاست شورا رأی بدهند.

دنیامالی گفت: من برای 30 نفر از اعضاء جایگاه خاصی را در نظر دارم چرا که باید فضایی آرام همراه با رفاقت و دوستی در شورا وجود داشته باشد و بتوانیم در 3 سال آینده نیز فعالیت کنیم.

دنیامالی با اشاره به اینکه برخی از دوستان در شورا امروز عنوان کردند که مدت فعالیت رئیس و هیأت رئیسه شورا 2 سال است، گفت: قانونی در سال 84 وجود دارد که این بند را اصلاح کرده است و از آن پس به بعد مدت فعالیت رئیس و هیأت رئیسه شورا یکسال شده است.

وی گفت: آن چیزی که باید مدنظر داشته باشیم احترام به آراء اعضای شورای شهر است و باید به این نکته توجه داشته باشیم که ریاست یک ناظم و هماهنگ کننده بزرگ است.

دنیامالی گفت: متأسفانه برخی از دوستان تلقی درستی از ریاست شورا نمی‌کنند چرا که ریاست در شورا و مجلس متفاوت از ریاست در دستگاه اجرایی است و در واقع رئیس در شورا اختیارات فوق‌العاده‌ای را ندارد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: آقای مسجدجامعی یک شخصیت فرهنگی هستند و آقای چمران نیز سابقه 10 سال ریاست در شورا را دارند و در واقع این دو نفر عزیز ما هستند و فضای شورا به گونه‌ای است که ما دو رئیس و عزیز داریم.

وی گفت: خوشبختانه دوستان ما در شورای شهر به یک بلوغ خوبی رسیده‌اند و شاهد عملکرد خوبی در شورای چهارم در یکسال گذشته بوده‌ایم و این در حالی است که ما تضارب آراء داشته‌ایم و این تضارب همراه با برکت بوده است.

دنیامالی در پایان گفت: مدت زمان فعالیت رئیس و هیأت رئیسه شورای شهر یکساله است و این را قانون می‌گوید و اگر قرار بود مدت زمان آن دو ساله باشد در سال‌های گذشته نیز باید از این قانون استفاده می‌شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها