امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107536
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 17
علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه ...

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره اعمال تحریم‌های جدید توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: این تحریم‌ها بی‌شک نقض آشکار توافقنامه ژنو است.

وی اعمال این تحریم‌ها را نشان‌دهنده مکرر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا عنوان کرد و افزود:‌ ایران حتماً باید در اولین دور مذاکرات اعتراض شدید خود را به آمریکا اعلام کند.

بروجردی اضافه کرد: ایران باید بکوشد که دیگر اعضای 1+5 را نیز در این اعتراض با خود همراه کند چرا که ایران از جمع 1+5 برای عدم افزایش تحریم‌ها تعهد گرفته اما آمریکا به طور یکجانبه این تعهد را نقض کرده است.

وی در مورد ریشه‌یابی تحریم‌های اخیر آمریکا به شکست‌های مفتضحانه رژیم صهیونیستی در غزه اشاره کرد و گفت: این شکست، موجب تنزل هر چه بیشتر جایگاه صهیونیست‌ها در افکار عمومی شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی پس از 51 روز حملات ددمنشانه به مردم بی‌دفاع غزه نتوانست اهداف خود را تحقق بخشد و همانطور که نخست‌وزیر این رژیم نامشروع اعلام کرد شکست تلاویو در برابر مقاومت مرهون حمایت‌های ایران از فلسطینیان بود.

بروجردی در پایان گفت: آنها به این دلیل اینکه عدم موفقیت را از چشم ایران می‌بینند، می‌کوشند با اعمال تحریم‌های جدید ناکامی خود را جبران کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار