امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10754
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، نبیل العربی، دبیر کل اتحادیه عرب امروز یکشنبه در بیانیه ای ضمن ابراز نگرانی نسبت به افزایش ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، نبیل العربی، دبیر کل اتحادیه عرب امروز یکشنبه در بیانیه ای ضمن ابراز نگرانی نسبت به افزایش حوادث امنیتی و انفجارها در لبنان حادثه پرتاب موشک از بیروت به منطقه ضاحیه در جنوب این شهر را محکوم کرد.

العربی تاکید کرد: این حادثه تروریستی و دیگر درگیری های مسلحانه بیهوده و ادامه دار در شهر طرابلس  در شمال لبنان اقدامات خرابکارانه و مردودی است که با هدف شعله ور کردن آتش فتنه در لبنان و متشنج کردن اوضاع امنیتی در این کشور در سایه حوادث خونبار و تاسف بار جاری در سوریه صورت می گیرد.

دبیر کل اتحادیه عرب تاکید کرد: تنها راه تحکیم لبنان و حمایت از مقاومت ملی آن تحکیم وحدت داخلی لبنان و تحقق توافق ملی بین طرف های ملی برای حفاظت از این کشور و صلح داخلی آن از پیامدهای خطرناک بحران سوریه است.

نبیل العربی از همه رهبران و شخصیت های لبنانی نیز خواست در قبال بحران سوریه به سیاست دوراندیشی و خویشتنداری دولت لبنان پایبند باشند.

انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار