امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10755
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، وزارت صنایع سوریه با طرح برخی شروط با انتقال تجهیزات صنعتی از مناطق پرتنش به ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، وزارت صنایع سوریه با طرح برخی شروط با انتقال تجهیزات صنعتی از مناطق پرتنش به مناطق امن، موافقت کرد.

این در حالی است که مناطق صنعتی سوریه بارها هدف حملات تروریست ها قرار گرفت تا جایی که فعالیت بیشتر کارخانه ها و تاسیسات آن درمناطق پرتنش به ویژه حلب واقع در شمال کشور متوقف شده است زیرا علاوه بر اینکه امکان حضور کارکنان در این کارخانه ها وجود ندارد بیشتر تجهیزات آن نیز به سرقت رفته است.

این وضعیت انتقال صنایع و کارخانه ها به مناطق امن را بعنوان یک ضرورت مطرح می ساخت از همین رو در پی درخواست های برخی صنعتکاران مبنی بر صدور مجوز انتقال تجهیزات صنعتی به مناطق امن، وزارت صنایع امروز مناطق مورد انتقال و شروط آن را اعلام کرد.

یکی از این شروط قبول مسئولیت نقل تجهیزات از سوی صاحبان صنایع است به این ترتیب که آنان باید درخواست خود را به وزارت صنایع تقدیم کرده و تجهیزات خود را به  استان و یا منطقه ای که برای آنان در نظر گرفته می شود منتقل کنند.

در همین ارتباط وزارت صنایع سوریه اعلام کرد که 68 منطقه صنعتی اکنون از شروط لازم برای انتقال تجهیزات خود برخوردار هستند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها