امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107563
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 51
بهرام افشارزاده در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص جلسه هایت مدیره استقلال که به فردا موکول شده است اظهار داشت: ...

بهرام افشارزاده در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص جلسه هایت مدیره استقلال که به فردا موکول شده است اظهار داشت: من کمی مشغله کاری داشتم و به همین دلیل از دوستان خواستم تا جلسه هیات مدیره به فردا موکل شود. مشکل خاصی نیست و فردا بدون مشکل جلسه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص نتایج تیم استقلال و موفقیت‌های این تیم در هفته‌های اخیر گفت: از تمام بازیکنان و کادر فنی استقلال تشکر می‌کنم و این موفقیت‌های به خاطر لطف خداوند است.من مرتب با امیر قلعه نویی صحبت می‌کنم و بعد از بازی هم از او تشکر کردم و فردا در جلسه هیات مدیره هم از آنها  حمایت و هم تشکر خواهم کرد.

افشارزاده تاکید کرد:نامه‌ای تنظیم کرده‌ام که قرار است فردا در جلسه به سایر اعضای هیات مدیره بدهم که آنها هم بدانند تیم زحمات خود را کشیده و بازیکنان هم تلاش کرده‌اند. به اعتقاد من قلعه‌نویی یکی از بهترین مربیان ایران است که توانسته با درایت تیم را به این شرایط برساند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا قرار است مربی بدنساز خارجی به تیم اضافه شود یا خیر گفت: تا امروز که با شما صحبت می کنم هنوز کادر فنی چنین درخواستی از من نداشته و اگر نامه ای در این خصوص به دستم رسید در مورد آن اقدام می‌کنم.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها