امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107567
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 124
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت الاسلام مجید انصاری شنبه شب در یادواره یک‌هزار شهید کارمند استان اصفهان که در سالن کوثر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت الاسلام مجید انصاری شنبه شب در یادواره یک‌هزار شهید کارمند استان اصفهان که در سالن کوثر اصفهان برگزار شد، انقلاب اسلامی را یک هدیه بزرگ از سوی خداوند ذکر کرد و اظهار کرد: انقلاب اسلامی در زمانی شکل گرفت که نیمی از جهان به صورت رسمی اعلام بی‌دینی و بی‌خدایی کرده بود.

وی بیان کرد: شرایطی که انقلاب اسلامی ایران در آن به پیروزی رسید به گونه‌ای بود که دنیا با اندیشه مارکسیستی در فضایی بدون معنویت به سر می‌برد و جوامع اسلامی در دنیا سر به زیر بودند و دین را به عنوان علت عقب‌ماندگی و مانع پیشرفت به افکار عمومی معرفی کرده بودند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) الگوی زندگی دینی را به جهان معرفی کرد گفت: امام خمینی (ره) به نام اسلام و در سرزمین اسلام ناب حیات و آزادی را به مردم برگرداند و در جهان ادعای اداره و مدیریت بشر و زندگی با الگوهای اسلامی را مطرح کرد.

وی انقلاب اسلامی را موجب خروج قرآن کریم از انزوا دانست و بیان کرد: خبرگان رهبری و مسئولان قوانین کشور را بر اساس مبانی قرآنی تدوین کردند و موجب شد شبهه ناکارآمدی قرآن برطرف شود و با انقلاب اسلامی به همه ثابت شد، قرآن نجات‌بخش انسان و راه رسیدن بشر به سعادت در دنیا و آخرت است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور، ترور و جنایات ابتدای انقلاب را توطئه دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی ذکر کرد و افزود: دشمنان برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی نقشه کشیده بودند در حالی که مردم در تلاش بودند تا کشور را بسازند و در راه پیشرفت قدم بردارند و البته با جنگ تحمیلی در این راه وقفه‌هایی ایجاد شد.

انصاری انقلاب اسلامی را فاتح قله‌های جهانی دانست و گفت: در بین شهیدان جنگ از همه اقشار جامعه حضور داشتند و هیچ قشری نیست که در راه انقلاب اسلامی شهید نداده باشد و این موضوع نشانگر آن است که انقلاب تمام اقشار ملت را دربرگرفته بود و همه در صحنه بودند.

وی ایران را یکی از قدرت‌های اثرگذار در عرصه جهانی دانست و تصریح کرد: هیچ اقدامی بالاتر از این نیست که برای ساختن ایران بزرگ بر مبنای فرمایشات امام خمینی (ره) و قانون اساسی و رهنمودهای رهبر انقلاب بپردازیم و برای پیروزی و موفقیت کشور تلاش کنیم.

*‌ انقلاب چهره حقیقی اعتدال را به جهانیان نشان داد

معاون پارلمانی رئیس جمهور وجود گروه‌های تکفیری را برای مقابله با اسلام و انقلاب اسلامی دانست و افزود: در این میدان آشوب‌زده، انقلاب اسلامی توانسته است چهره حقیقی اعتدال اسلامی را به جهانیان نشان دهد، انقلاب اسلامی به عنوان مدار آرامش در منطقه آشوب‌زده خاورمیانه توانسته است که با مدیریت خود مانع ورود شعله‌های جنگ‌ها و فتنه‌ها به کشور شود.

وی ضمن تأکید بر امنیت کشور با وجود آشوب‌های منطقه‌ای اذعان کرد: ایران در خاورمیانه به عنوان یک منطقه امن و مدار آرامش و کشتی نجات است، دولت تدبیر و امید امروزه در تلاش است تا این اقتدار را حفظ کند و در راستای اعتلای سیاست‌های ابلاغی کشور همواره در حال تلاش و کوشش است.

*‌ تدابیری برای احیای زاینده‌رود اتخاذ شده که پس از عملی شدن به اطلاع می‌رسد

انصاری صهیونیست‌ را عامل کارشکنی در مذاکرات ذکر کرد و گفت: با وجود ادعای آمریکا امروزه تحریم‌های جدیدی علیه کشور اتخاذ شده است و دولت تلاش می‌کند با مذاکره و رایزنی‌های دیپلماسی به نتیجه‌ مطلوبی برسد و شرایط را تغییر دهد.

وی موضوع آب را مورد توجه ویژه دولت ذکر کرد و افزود: به عنوان یکی از اعضای دولت عرض می‌کنم که موضوع زاینده‌رود از دغدغه‌های شخص رئیس جمهور است و تدابیری برای احیای زاینده‌رود اتخاذ شده است که پس از عملی شدن به اطلاع همه خواهد رسید البته مشکل آب به غیر از برخی استان‌ها در تمام کشور وجود دارد.

انتهای پیام/2301/ی40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها