امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10757
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از المنار، میشل سلیمان رئیس جمهور لبنان در واکنش به پرتاب دو موشک به ضاحیه در جنوب بیروت که صبح امروز انجام شد، عاملان ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از المنار، میشل سلیمان رئیس جمهور لبنان در واکنش به پرتاب دو موشک به ضاحیه در جنوب بیروت که صبح امروز انجام شد، عاملان این اقدام را تروریست و خرابکار توصیف کرد که صلح و ثبات را برای لبنان و لبنانی‌ها نمی‌خواهند.

سلیمان از دستگاه‌های ذیربط خواست تا تحقیقات خود را برای پیگیری کسانی که این اقدامات تروریستی را انجام داده‌اند، در سریعترین حال ممکن دنبال کنند و آنها را به دستگاه‌های ذیربط تحویل دهند.

وی همچنین از شهروندان خواست تا در نهایت هوشیاری و بیداری نسبت به هر اقدام مشکوک در کشور باقی بمانند تا بتواند هر تلاشی برای فتنه انگیزی و ایجاد چالش‌های امنیتی در لبنان را ناکام گذاشته و امنیت ملی و ثبات داخلی را برای این کشور حفظ کنند.

امروز عمار الواوی دبیرکل ارتش آزاد سوریه به صورت تلویحی از مسئولیت این شبه نظامیان در پرتاب موشک به ضاحیه جنوبی بیروت خبر داد و مدعی شد که این اقدام هشداری در مورد حضور نظامی حزب‌الله لبنان در سوریه است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها