امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107571
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 33
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به وضع ...

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به وضع تحریم‌های جدید علیه ایران از سوی آمریکا گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌شد آمریکایی‌ها مانع اصلی بر سر راه به نتیجه رسیدن مذاکرات هستند و زیاده‌طلبی‌های آمریکایی‌ها و اقدامات آنها در جهت مخالف با توافق ژنو از این جمله است.

وی افزود: پس از توافق ژنو اعضای 5‌+‌1 نباید به طور انفرادی یا جمعی دست به تحریم بزنند اما ما شاهد هستیم که این توافق بارها زا سوی آمریکا نقض شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: از آمریکایی‌ها بیش از این هم نمی‌توان انتظار داشت، آنها سیاستی دوگانه دارند، صراحتا دروغ گرفته و بر خلاف توافق عمل می‌کنند.

نقوی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در ابتدای مذاکرات عنوان کردند که آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و امروز این تعبیر مقام معظم رهبری به همگان ثابت شد.

وی افزود: 5‌+‌1 باید اختلاف اعضای خود را حل کند، نباید پس از مدتها مذاکره امروز شاهد عهدشکنی آنها باشیم و وزارت امور خارجه نیز باید در این ارتباط با 5‌+‌1 اخطار دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار