امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10759
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 173
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، شیخ نبیل قاووق معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت که کسانی که ضاحیه جنوبی بیروت را موشک باران ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، شیخ نبیل قاووق معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت که کسانی که ضاحیه جنوبی بیروت را موشک باران کرده‌اند، به دنبال تحقق اهداف اسرائیلی هستند، آنها اگر به دنبال ترساندن ما و فشار بر مقاومت هستند، در این هدف شکست خورده اند، چرا که مقاومت اجازه نمی‌دهد کسی از آن باج‌خواهی کند.

وی تاکید کرد که هر دست داخلی و خارجی که بخواهد از پشت به مقاومت خنجر بزند، قطع خواهد شد، اتفاقات امروز زنجیره تروریستی از بغداد تا دمشق و القصیر و ضاحیه است و هدف و رویکرد آنها تنها یکی است و در راستای منافع اسرائیل و دولت آمریکا است که با سرمایه و سلاح‌های عربی دنبال می‌شود.

وی تاکید کرد: ما در فتنه وارد نمی‌شویم و به هیچ قدرتی چه در داخل و چه در خارج اجازه نمی‌دهیم که به قدرت مقاومت و معادله سلاح مقاومت آسیب برساند. مقاومت آماده مقابله با تمامی احتمالها در مقابله با اسرائیل است.

قاووق تصریح کرد که انتخاب تمام سلام از سوی حزب‌الله از موضع ضعف نبود و معادله‌ها نیز تغییر نکرده است، هیچ کس نباید این موضوع را اشتباه متوجه شود. مقاومت در بالاترین توان سیاسی و مردمی و نظامی خود قرار دارد.

وی پروژه های 14 مارس را خطری واقعی برای ثبات و وحدت ملی در کشور دانست و گفت که پروژه های آنها خارجی است و از پایتخت‌های عربی و بین المللی نشأت می‌گیرد و تحرکات آنها نیز واضح است. آنهایی که معارضان مسلح را تحریک می کنند، همان‌هایی هستند که 14 مارس را تحریک می‌کنند، آنها در یک جبهه هستند و هدف آنها یکی است و این هدف از بین بردن مقاومت است.

وی تاکید کرد: حزب‌الله لبنان به آمریکا اجازه نمی‌دهد که نقش این حزب را در مجلس نمایندگان یا در دولت مشخص کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها