امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107598
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۷
تعداد بازدید: 176
یکی از مراجع تقلید قم گفت: این موضوع خیانت بزرگی است که بخشی از نیروها حذف شوند و باید بگوییم با هم هستیم و می‌خواهیم با هم کار ...

یکی از مراجع تقلید قم گفت: این موضوع خیانت بزرگی است که بخشی از نیروها حذف شوند و باید بگوییم با هم هستیم و می‌خواهیم با هم کار کنیم.

به گزارش پیروان موعود به نقل از خانه ملت، آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات دکتر لاریجانی ابراز امیدواری کرد تا مشکلات اقتصادی کشور با تعامل بیشتر مجلس و دولت رفع شود.

وی ادامه داد: باید عمل برای خدا و خالص باشد که اگر همه حرف خدایی بزنند و مقصد دنیوی نداشته باشند مشکلی پیش نمی‌آید از این رو باید از همه توان‌ها استفاده شود.

این مرجع تقلید ادامه داد: این موضوع خیانت بزرگی است که بخشی از نیروها حذف شوند و باید بگوییم با هم هستیم و می‌خواهیم با هم کار کنیم اما مقاصد دنیوی در میان نباشد بنابراین اگر بخواهیم و اراده محکم داشته باشیم می‌توانیم امور کشور را خیلی خوب اداره کنیم.

آیت الله صافی گلپایگانی در ادامه گفت: نباید ناامید بود و همه باید در اندیشه و به دنبال کار باشند و امیدوارم که خداوند همه گرفتاری‌ها را رفع کند.

این مرجع تقلید ادامه داد: به طور حتم مسئله اقتصادی بسیار مهم است و رسیدگی به این موضوعات با زندگی همه مردم در ارتباط است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها