امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107606
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از خانه ملت، آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از خانه ملت، آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات دکتر لاریجانی ابراز امیدواری کرد تا مشکلات اقتصادی کشور با تعامل بیشتر مجلس و دولت رفع شود.

وی ادامه داد: باید عمل برای خدا و خالص باشد که اگر همه حرف خدایی بزنند و مقصد دنیوی نداشته باشند مشکلی پیش نمی‌آید از این رو باید از همه توان‌ها استفاده شود.

این مرجع تقلید تصریح کرد: این موضوع خیانت بزرگی است که بخشی از نیروها حذف شوند و باید بگوییم با هم هستیم و می‌خواهیم با هم کار کنیم اما مقاصد دنیوی در میان نباشد بنابراین اگر بخواهیم و اراده محکم داشته باشیم می‌توانیم امور کشور را خیلی خوب اداره کنیم.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در ادامه گفت: نباید ناامید بود و همه باید در اندیشه و به دنبال کار باشند و امیدوارم که خداوند همه گرفتاری‌ها را رفع کند.

این مرجع تقلید ادامه داد: به طور حتم مسئله اقتصادی بسیار مهم است و رسیدگی به این موضوعات با زندگی همه مردم در ارتباط است.

انتهای پیام/2258/م/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها