امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107608
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم ترکان در پاسخ به ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم ترکان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره وضعیت نهایی طرح رسیدگی به اموال و دارایی مسئولان اظهار داشت: این طرح در حال بحث شدن است و به کمیسیون مشترک مجمع تشخیص رفته است.

مظفر ادامه داد: در حال حاضر بر روی شمول طرح رسیدگی به اموال مسئولان بحث می‌شود و به این معنا که این طرح شامل چه مسئولانی شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اینکه قبلاً مسئولان مشمول این طرح مشخص شده بودند، تصریح کرد:‌ برخی از کارهایی که دستگاه قضایی باید انجام دهد یا برخی از مواردی که در قانون اساسی مطرح است باید تفکیک شود تا همه بار به دوش این قانون نیاید.

وی درباره اینکه آیا این طرح تا آخر سال تصویب خواهد شد یا خیر، به خبرنگار فارس گفت: ان‌شاء الله تا آخر سال تصویب خواهد شد چرا که همه به این طرح معتقد هستند و فقط درباره شمول آن باید بحث و کار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها