امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107638
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اخبار اعلامی ساکنان یکی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اخبار اعلامی ساکنان یکی از روستاهای تبریز مبنی بر اینکه یک فقره تیراندازی منجر به قتل در روستا اتفاق افتاده است سریعاً خبر بدون فوت وقت به پاسگاه اسپیران اعلام و عوامل پاسگاه در محل حاضر می‌شوند.

وی ادامه داد: گزارش واصله برابر اعلام اهالی حاکی است ضارب به هویت «الف - ع» با یک قبضه اسلحه شکاری ابتدا برادرش به هویت «الف - ع» را از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت قرار داده است.

این مقام انتظامی افزود: ضارب سپس برادرزاده‌اش حدوداً 30 ساله هر دو ساکن رضوانشهر تبریز را با همان اسلحه قید شده از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت قرار داده و خود نیز به وسیله همان اسلحه اقدام به خودکشی کرده است.

نوروزی تصریح کرد: لازم به ذکر است که هر سه نفر در دم فوت کرده‌اند و برابر اعلام اهالی علت این قتل‌ها اختلاف ارث پدری و خانوادگی است لذا اقدامات قانونی برای انتقال اجساد به پزشکی قانونی با هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام و پرونده تشکیل شده به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

انتهای پیام/60001/ز20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها