امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107641
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوادکوه، علی اعظم مرادی ظهر امروز در همایش جامعه پزشکی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی با

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوادکوه، علی اعظم مرادی ظهر امروز در همایش جامعه پزشکی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی با اشاره به مناسبت‌های جامعه پزشکی، افزود: 18 فروردین میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، 23 فروردین روز دندانپزشکی، 30 فروردین روز آزمایشگاه، 15 اردیبهشت روز ماما، اول شهریور روز پزشک و  پنجم شهریور ماه روز داروساز در تقویم کشور وجود دارد.

رئیس نظام پزشکی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه نظام پزشکی سوادکوه در سال 1379 تشکیل و سه دوره چهار ساله از عمر آن سپری شده است، افزود: در دوره چهارم نظام پزشکی شهرستان سوادکوه با همکاری اعضا اقداماتی برای افزایش توان جامعه پزشکی برای خدمت به مردم تشکیل شده است.

وی تشکیل صندوق قرض‌الحسنه جامعه پزشکی و پرداخت حدود 300 میلیون تومان وام با کارمزد دو درصد و دریافت مجوز صدور پروانه مطب به عنوان شصتمین شهرستان در بین 195 نظام پزشکی کشور و صدور و یا تمدید 114 پروانه فعالیت و صاحب خانه شدن نظام پزشکی سوادکوه را از مهم‌ترین اقدامات نظام پزشکی سوادکوه ذکر کرد.

مرادی با تقدیر از فعالیت روسای سابق نظام پزشکی سوادکوه به امضای توافقنامه مالیاتی با امور مالیاتی و وضعیت تعرفه‌های پزشکان اشاره و خاطرنشان کرد: طرح تحول در نظام سلامت که از 15 اردیبهشت‌ ماه آغاز شده است مورد اقبال قرار گرفته است.

رئیس نظام پزشکی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع از سال 1391 و به صورت آزمایشی در استان مازندران آغاز شده است و بخش خصوصی در این طرح متضرر شده است، افزود: این طرح با اصل 44 و سند چشم‌انداز و سند سیاست‌های کلی نظام در بخش سلامت منافات دارد.

وی گفت: پزشک و بیمه‌گر و بیمار از طرح بیمه روستایی و شهر‌های زیر 20 هزار نفر جمعیت که شامل شهر‌های شهرستان سوادکوه می‌شد، رضایت داشتند.

انتهای پیام/86015/ر30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها