امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107643
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، حسن سعدالدین ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی هیئت رئیسه اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه‌های شهرستان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، حسن سعدالدین ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی هیئت رئیسه اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه‌های شهرستان سمنان با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: بازاریان نقش موثری در پیروزی انقلاب و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی با اطاعت از امام راحل و مقام معظم رهبری در تاریخ انقلاب داشته‌اند و با تقدیم شهدای زیادی در هشت سال دفاع مقدس و پشتیبانی از رزمندگان غیور ایران اسلامی عاملی مهم در پیروزی ایران بوده‌اند و همواره در ارائه خدمت به مردم از هیچ کوششی فروگذار نبوده‌اند و در حفظ و حراست کیان بازار در پایگاه‌ها نقش به‌سزایی داشت‌ اند.

وی از تعامل مناسب بین اصناف و دولت گفت و افزود: کنترل تورم، بسترسازی ایجاد اعتماد مردم به دولت، خدمت به زائران و مسافران نوروزی و تابستانی و ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی بازاریان از جمله خدمات اصناف به همشهریان است.

فرماندار شهرستان سمنان با تاکید بر اینکه بازار سمنان ارزشمندترین مکان برای خدمات‌دهی و رفع نیاز مردم است، از بازاریان خواست تا با تشکیل هیئت امنای بازار برای پیگیری مشکلات خود اقدام کنند. فرماندار سمنان افزایش اعتماد عمومی مردم را باعث افزایش سرمایه‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: تعامل دوسویه بازاریان و اصناف با مسئولان در این بخش بسیار مثمر است.

وی خواستار افزایش ساعت کار بازار و ایجاد انگیزه‌های اقتصادی نو و توجه به فقه بازار شد و گفت: این عوامل رونق اقتصادی شهر سمنان را در پی خواهد داشت.

سعدالدین با اشاره به طرح جامع بازار سمنان که از سوی میراث فرهنگی در دست تهیه است، گفت: اصناف و بازاریان انتظارات خود را در این بخش‌ها ارائه کنند.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان عدم جذابیت مبلمان شهری، بافت فرسوده بازار، نزدیکی به تهران، عدم وجود بنکداری در سمنان به طور گسترده را بخش از مشکلات این بخش دانست.
انتهای پیام/2249/س30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها