امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10765
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین،«زیپی حوتبولی» از نمایندگان کنست صهیونیستی امروز همراه با شماری از شهرک نشینان صهیونیست به ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین،«زیپی حوتبولی» از نمایندگان کنست صهیونیستی امروز همراه با شماری از شهرک نشینان صهیونیست به منظور فراهم کردن مقدمات برای برگزاری مراسم ازدواج خود در محوطه مسجد مبارک الاقصی وارد این مسجد شد.

شبکه هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حوتبلی مدعی شده که بازدیدش از مسجد الاقصی از جنبه های شخصی و به سبب برگزاری مراسم ازدواجش در محوطه های این مسجد بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

این نماینده کنست صهیونیستی ضمن اشاره به اینکه هماهنگی های لازم را با بازپرس کل پلیس رژیم صهیونیستی به منظور برگزاری مراسم ازدواجش در مسجد الاقصی به عمل آورده، تاکید کرد که ممانعت از ورود شخصیت های یهودی به این مسجد امری غیر منطقی و غیر قابل قبول است.

این نماینده کنست صهیونیستی قصد دارد فردا مراسم ازدواج خود را در محوطه مسجد مبارک الاقصی برگزار کند.

شهرک نشین صهیونیست کودک فلسطینی را با خودرو زیر گرفت

یک شهرک نشین صهیونیست امروز «بیان کامل شتات» کودک 7 ساله فلسطینی را در منطقه زیف در استان الخلیل با خودروی شخصی‌اش زیر گرفت.

کارکنان هلال احمر فلسطین این کودک فلسطینی را به منظور مداوا به بیمارستان دولتی الخلیل انتقال دادند و وضعیت او هم اکنون رضایت بخش گزارش شده است.

ارتش صهیونیستی در 3 روز 200 فلسطینی را زخمی کرد

داده های یک مرکز بین‌المللی نشان می‌دهد که نزدیک به 200 شهروند فلسطینی در جریان سرکوب‌گری های ارتش رژیم صهیونیستی علیه شرکت کنندگان در مراسم‌ها و برنامه‌های شصت و پنجمین سالروز فاجعه اشغال فلسطین طی روزهای 14 الی 17 ماه جاری در مناطق مختلف کرانه باختری زخمی شده اند.

این گزارش که 3 روز ( 14 الی 17 ماه جاری) را تحت پوشش قرار داده، حاکی از آن است که نظامیان رژیم صهیونیستی دو باب منزل و 6 ساختمان تجاری را در شرق شهر قدس اشغالی و منطقه موسوم به "ج" که تحت سیطره دولت عبری است، به بهانه عدم دریافت مجوز ساخت تخریب کرده اند که طی این عملیات ها، 25 خانواده فلسطینی متضرر شده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها