امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107653
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
حسن سرخوش در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه اولین گروه ستادی و عوامل اجرایی حج تمتع امسال بامداد فردا به مدینه منوره اعزام می‌شوند، ...

حسن سرخوش در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه اولین گروه ستادی و عوامل اجرایی حج تمتع امسال بامداد فردا به مدینه منوره اعزام می‌شوند، گفت: این کاروان 250 نفر هستند که شامل اعضای هیأت پزشکی، عوامل آشپزخانه و شماری از نیروهای بعثه مقام معظم رهبری در مدینه منوره حضور خواهند داشت و گروه دوم از عوامل اجرایی 300 نفر هستند که 12 شهریور اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: اعزام نخستین گروه از عوامل اجرایی حج امسال،ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد فردا از فرودگاه امام خمینی(ره) تهران به مقصد مدینه منوره انجام می‌گیرد.

سرخوش افزود: اعزام زائران مدینه قبل از 14 شهریور شروع می‌شود و تا 30 شهریور ادامه دارد و اعزام زائران مدینه بعد نیز از 25 شهریور ماه شروع می‌شود که تا 6 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه 50 درصد زائران مدینه قبل و 50 درصد نیز مدینه بعد هستند، گفت: تمامی پروازهای زائران مدینه قبل به فرودگاه مدینه و خروج آنان از فرودگاه جده است و پروازهای زائران مدینه بعد نیز به فرودگاه جده انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها