امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107655
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مژده مزیدی دبیر اجرایی کنگره گفت: این کنگره چهار روزه ‌که با حضور  ۳ هزار نفر از اساتید، پزشکان، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مژده مزیدی دبیر اجرایی کنگره گفت: این کنگره چهار روزه ‌که با حضور  ۳ هزار نفر از اساتید، پزشکان، متخصصان قلب و عروق، جراحان قلب و عروق، متخصصان داخلی، متخصصان بیهوشی، رادیولوژی و نورولوژی، پزشکان عمومی و پرستاران هستند، پژوهشگران و پزشکانی از کشورهای آمریکا، انگلیس، ‌آلمان و ایتالیا درباره آخرین  اطلاعات و دستاوردهای علمی متخصصان قلب و عروق و رشته‌های وابسته بحث و تبادل نظر می‌کنند.

وی گفت: در این کنگره علاوه بر ارائه آخرین نتایج تحقیقات علمی در زمینه بیماری‌های قلب و عروق، جدیدترین دستاوردها و روش‌های پیشرفته تشخیصی در این زمینه ارائه می‌شود.

مزیدی افزود: تبادل اطلاعات داخل و خارج از کشور با یکدیگر در زمینه درمان و تحقیقات پزشکی به ویژه در زمینه قلب و عروق و  تأکید بر پیشگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی از جمله اهداف این کنگره ذکر کرد.

دبیر اجرایی شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق افزود: یکی از شاخصه های شانزدهمین کنگره سراسری تازه های قلب و عروق ثبت نام رزیدنتهای قلب و عروق کشور به صورت رایگان است که می توانند از 14 امتیاز بازآموزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده کنند.

وی افزود: امکان برقراری وب سمپوزیوم به صورت زنده و پخش همزمان برنامه‌های علمی کنگره از طریق اینترنت با پزشکان خارج از کشور نیز فراهم شده است و در کنار ارائه سخنرانی‌های علمی نمایندگان شرکت‌های فعال در زمینه بیماری‌های قلب وعروق نیز به معرفی جدیدترین داروها، تجهیزات و فنآوری‌های پزشکی می‌پردازد.

وی گفت: علاوه بر ارائه 40 مقاله در طول برگزاری این کنگره،‌ جدیدترین تجهیزات دارویی و پزشکی در زمینه قلب و عروق در نمایشگاه جنبی برپا می‌شود.

مزیدی گفت: این کنگره برای متخصصان قلب و عروق 20 امتیاز بازآموزی، پزشکان عمومی 14 امتیاز و پرستاران 10 امتیاز در نظر گرفته است .

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار