امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10766
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حملات مختلف در شهرهای مختلف عراق که امروز به وقوع پیوست، 12 عراقی کشته شدند که 6 نفر از آنها از ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حملات مختلف در شهرهای مختلف عراق که امروز به وقوع پیوست، 12 عراقی کشته شدند که 6 نفر از آنها از عناصر پلیس و دو نفر از آنها نظامی ارتش بودند. در این حملات 16 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

ستوان یکم اسلام الجبوری در پلیس موصل واقع در 350 کیلومتری شمال بغداد اعلام کرد که سه نفر از عناصر پلیس در انفجار یک خودروی بمب گذاری شده کشته شده و 15 نفر دیگر نیز زخمی شدند که دو نفر از آنها زن و 3 نفر دیگر کودک هستند.

وی افزود که این انفجار در داخل منزلی در ناحیه الشوری و در جریان تفتیش این خودرو از سوی گشت مشترک ارتش و پلیس صورت گرفت.

در حمله‌ای دیگر افراد مسلح ناشناس دو پلیس را در زمان عبور از منطقه کشاورزی در شمال شهر موصل ترور کردند. در بغداد نیز یک منبع از وزارت کشور اعلام کرد که سه نفر در حمله افراد مسلح به شهروندان در شهر کاظمین کشته شده و یک نفر دیگر نیز زخمی شد. در حمله افراد ناشناس با سلاح‌های مجهز به صدا خفه کن در حی القاهره واقع در بغداد یک پلیس و یک شهروند دیگر عراقی کشته شدند.

افراد ناشناس همچنین با حمله به نقطه ایست و بازرسی پلیس در نزدیکی منطقه هیت در غرب بغداد دو نیروی ارتش را کشته و سه نفر دیگر را زخمی کردند. در انفجار بمب دست ساز در جنوب فلوجه نیز یک پلیس کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که از می گذشته 440 نفر در حملات تروریستی مختلف در عراق کشته شده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار