امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107679
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باب منندز در گفتگو با شبکه سی‌ان‌ان گفت: «اکنون شاهد نقطه عطفی در بحران اوکراین هستیم؛ هزاران نظامی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باب منندز در گفتگو با شبکه سی‌ان‌ان گفت: «اکنون شاهد نقطه عطفی در بحران اوکراین هستیم؛ هزاران نظامی روسیه با تانکها و تسلیحات سنگین در اوکراین حضور دارند».

عضو ارشد کنگره آمریکا با اشاره به لزوم تشدید تحریم‌ها و اعمال فشار بر بخش‌های کلیدی اقتصاد روسیه گفت: «ما باید تحریم های بخشی شامل بخش تجاری و انرژی و دارایی روسیه را بررسی و اجرایی کنیم».

منندز با لحنی غیردیپلماتیک رئیس‌جمهور روسیه را خطاب قرار داد و گفت: «پوتین تنها دو چیز را می‌فهمد یک افزایش هزینه‌های اقتصادی با افزایش تحریم‌ها به ویژه تحریمهای بخشی این کشور و دوم ارسال تجهیزات و سلاح‌های مرگبار به ارتش اوکراین برای مقابله با شرایط کنونی».

وی گفت: «اکنون دیگر موضوع جدایی‌طلبان اوکراینی نیست بلکه پوتین در حال جنگ با اروپا در خاک اوکراین است».

منندز با اشاره به لزوم نشان دادن قدرت و پرهیز از ضعف نشان دادن به کشورهای جهان در موضوع اوکراین گفت: «نباید هیچ ضعفی از خود نشان بدهیم  اگر چنین بکنیم ببینید چه اتفاقی در دریای چین جنوبی و اختلاف کنونی پکن و همسایگانش چه اتفاقی می‌افتد و یا چه اتفاقی در قبال کره شمالی و دیگران می‌افتد؟».

وی افزود: « باید سیگنال قدرتمندی به دیگران نشان دهیم که هیچ کشوری قواعد بین المللی و ثبات جهانی را با حمله به یک کشور دیگر و توسل به زور برای تصرف سرزمینهای دیگر کشورها برهم نزند».

این سناتور آمریکایی افزود: «باید تجهیزات مورد نیاز ارتش اوکراین برای دفاع از خودش را به آنها بدهیم البته من خواهان اعزام نیروهای آمریکایی به اوکراین نیستم».

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها