امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۶:۰۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10768
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، یک منبع نظامی سوریه  با اشاره به تسلط ارتش بر 70درصد بخش غربی القصیر در حمص ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، یک منبع نظامی سوریه  با اشاره به تسلط ارتش بر 70درصد بخش غربی القصیر در حمص واقع در مرکز این کشور افزود: یگان های ارتش بخش شرقی محله «الشمالیة» در القصیر را در اختیار گرفته اند و پیشروی آنان به سمت غرب این محل به منظور نهایی کردن تسلط کامل بر آن ادامه دارد.

بنابر اعلام این منبع نظامی، یگان‌هایی از پیاده نظام سوریه محل استقرار تروریست ها را در چند نقطه منهدم کرده که در جریان آن ده‌ها تروریست کشته و زخمی و عده‌ای نیز دستگیر شدند.

نیروهای ارتش سوریه همچنین توانستند برخی ساختمان های دولتی را که تروریست ها در آن مستقر شده بودند، باز پس گرفته و اکنون به سمت محله های غربی القصیر در حرکت هستند و 70 درصد آن را در اختیار گرفته اند.

این منبع نظامی تصریح کرد: منطقه اطراف فرودگاه «الضبعه» در روستای الضبعه امن بوده و در اختیار ارتش است و تروریست های مسلح به بیرون فرودگاه عقب نشینی کرده اند اما هنوز نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه وارد این فرودگاه نشده است.

تلاش تروریست‌ها برای کاهش فشار بر افراد مسلح در القصیر

تروریست ها تلاش کردند ایست های بازرسی ارتش را هدف قرار دهند تا به این ترتیب فشار موجود بر افراد مسلح در القصیر و ریف حمص را کاهش دهند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار