امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107686
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دایان فیناشتاین» رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنای آمریکا روز یکشنبه «باراک اوباما» رئیس‌جمهور این کشور را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دایان فیناشتاین» رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنای آمریکا روز یکشنبه «باراک اوباما» رئیس‌جمهور این کشور را بیش از حد محتاط خواند.

فیناشتاین رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنای آمریکا به شبکه ان‌بی‌سی گفت: «وزارتخانه‌های خارجه و دفاع در حال اعمال پاسخ مناسب برای تهدید موجود هستند.»

سناتور آمریکایی با تاکید بر مجهز بودن مالی، نظامی و ساختاری تروریست‌های داعش گفت: «داعش بودجه، ساختار نظامی و سلاح دارد چیزی که اصلا در دیگر گروه‌های شبه‌نظامی دیده نمی‌شود. اینها گروهی بسیار خطرناک هستند.»

وی با انتقاد از احتیاز بیش از حد رئیس‌جمهور اوباما افزود: «من فکر می‌کنم این رئیس‌جمهور بسیار محتاط است و شاید در این مورد او بیش از حد احتیاط به خرج می‌دهد. من ارتش را می‌شناسم و وضعیت وزارت خارجه را هم همینطور. می‌دانم که طرح‌هایی در حال برنامه ریزی است و امیدوارم این طرحها منجر به یک راهبرد و استراتژی شوند.»

عضو ارشد کنگره ضمن ابراز تردید درباره کارآیی اعمال تحریم‌ها ضد مسکو برای تغییر مواضع روسیه در اوکراین گفت : «روس‌ها بسیار شجاع هستند و آنها هرگونه مشکلات اقتصادی را تحمل خواهند کرد.»

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها