امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10769
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت که رویکرد اساسی مقاومت در لبنان مقابله با دشمن ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت که رویکرد اساسی مقاومت در لبنان مقابله با دشمن صهیونیستی باقی خواهد ماند و این حق ماست که از جبهه پشت خود حمایت کنیم تا در برابر این دشمن بایستیم.

وی در مراسم هفتمین روز شهادت طلال الجزینی در عین بوسوار گفت: برخی گمان می‌کنند که این جنگ بین شیعه و سنی است، اما اینگونه نیست، چرا که آنها اهل فتنه و بدعت هستند و نماینده سنی ها نیستند، بلکه آنها حتی اهل تسنن را نیز تکفیر می‌کنند.

رعد ابراز داشت که آنهایی که معارضان سوری نامیده می شوند، مشکلی با عقد قرارداد صلح با اسرائیل ندارند، در ابتدای بحران نیز این موضوع را عنوان کرده‌اند که در صورت رسیدن به قدرت روابط با ایران و حمایت از مقاومت در برابر اشغالگری اسرائیلی‌ها را قطع خواهند کرد.

وی به انتقال برخی از زخمی‌های این جریان به اسرائیل برای مداوا اشاره کرده و گفت که تانک اسرائیلی نیز که ارتش سوریه یک هفته قبل در منطقه جولان منفجر کرد، نمونه دیگری از روابط این گروه‌ها با رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها