امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107690
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری «الجدید»، کابینه جدید سوریه امروز یکشنبه مقابل بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور سوگند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری «الجدید»، کابینه جدید سوریه امروز یکشنبه مقابل بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور سوگند یاد کرد.

بشار اسد در نشست توجیهی دولت جدید سوریه گفت: دولت جدید باید با رویکرد جدید و با پیدا کردن نقاط منفی دور قبلی از مشکلات مرحله آینده عبور کند.

رئیس جمهور سوریه پس از سوگند دولت جدید این کشور گفت: موفقیت کار دولت جدید مرهون جلب اعتماد مردم است. اولین چالش پیش روی دولت که برای شهروندان سوری بسیار حائز اهمیت است، موضوع امنیت و جنگ علیه گروه های تروریستی است که وزارت دفاع و ارتش و نیروهای مسلح در بالاترین سطح در حال انجام آن هستند.

آقای اسد همچنین تاکید کرد که دولت باید به راه‌ خود برای تضمین ادامه خدمات اساسی و حمایت از بخش‌هایی از جمله بخش کشاورزی، صنعتی و فرهنگی که نقش اساسی در مقاومت سوریه دارند را ادامه دهد.

از سوی دیگر، وائل الحلقی، نخست وزیر سوریه نیز اعلام کرد که دولت جدید وظیفه دارد که نیازهای شهروندان و منافع آنها را تامین کند و علاوه بر آن باید همه مستلزمات مقاومت مردم سوریه از جمله حمایت ارتش و نیروهای مسلح برای مبارزه با تروریسم و بازگشت امنیت به همه اراضی سوریه فراهم شود.

وائل الحلقی نخست وزیر جدید سوریه امروز در حضور بشار اسد سوگند یاد کرد و فعالیت دولت خود را رسما آغاز کرد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها