امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107698
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سید عبدالملک الحوثی»  رئیس «جنبش انصار الله»‌ طی سخنانی تلویزیونی درباره تحولات جاری یمن با بیان اینکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سید عبدالملک الحوثی»  رئیس «جنبش انصار الله»‌ طی سخنانی تلویزیونی درباره تحولات جاری یمن با بیان اینکه ملت بزرگ یمن ثابت کرد که ظلم و ستم را بر نمی‌تابد، افزود: هیچ معامله‌ای را نمی‌پذیریم و وارد هیچ گونه سازشی به زیان ملت یمن نمی‌شویم.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: به همه تاکید می‌کنیم که انقلاب (ما)،  انقلابی مردمی بوده که دغدغه‌ها و خواسته‌های ملت را بیان می‌کند و به دنبال سرنگونی «دولت ناکامی» و اجرای گفت‌‌وگوی ملی است.
سید الحوثی با بیان اینکه ملت خواسته‌هایش را اعلام  کرده و در راستای دستیابی به آنها تلاش کرده است، یادآور شد که تحقق این خواسته‌ها و اهداف حق ملت یمن است... و بر مردم است که به سخنانی که درباره موضوعات غیر از این خواسته‌ها بیان می‌شود، اهمیت ندهند.
وی با محکوم کردن همه مواضع منفی در خصوص فعالیت‌های بر حق ملت یمن، نسبت به تداوم رویکرد تحت سایه فقر و محرومیت قرار دادن ملت و ابقای دولت ناکام صنعا هشدار داد.
رئیس جنبش انصار الله یمن تاکید کرد که پیروزی از آن ملت این کشور است زیرا خواسته‌های ملت یمن بر حق است و خداوند با آنهاست.
الحوثی سه خواسته «لغو دستور آزادسازی قیمت‌های سوخت»، «سرنگونی دولت فاسد» و «اجرای نتایج گفت‌وگوها» را سه خواسته اصلی جنبش مردمی یمن خواند و تاکید کرد که گزینه ملت (یمن) همان جنبش مردمی است این در حالی است که رویکرد دولت صنعاء ادامه فساد و گرسنه نگه داشتن مردم است.
وی فساد و ناکامی سیاسی را مشکلات اصلی یمن خواند و افزود: آرزو داشتم که طرف فاسد به خواسته‌های ملت یمن گوش فرا داده و خواسته‌های آنان را اجابت می‌کرد.
رئیس جنبش انصار الله یمن با اشاره به بیانیه اخیر شورای امنیت درباره تحولات جاری کشورش گفت: بیانیه شورای امنیت تظاهرات فراگیر ملت یمن را نادیده گرفته و تنها از یک گروه واحد سخن گفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها